Показано с 1 по 3 из 3

Тема: STATUS Кубок Украины по ловле спиннингом с лодки 05-07.06.2015

  1. #1
    Администратор Аватар для GVC
    Регистрация
    04.10.2014
    Адрес
    Мариуполь
    Сообщений
    595
    Поблагодарил(а)
    264
    Благодарностей: 135

    STATUS Кубок Украины по ловле спиннингом с лодки 05-07.06.2015

    ЗАТВЕРДЖУЮ
    Президент ФРСУ
    _____________ В.В. Левченко
    «____» __________________ 2015 р.


    ПОЛОЖЕННЯ
    про проведення STATUS Кубку України
    з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2015р.

    1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ

    1.1.Популяризація риболовного спорту.
    1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
    1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2015 року.
    1.4.Визначення переможців змагань.

    2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

    Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Федерація Риболовного Спорту Миколаївської області. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
    Головний суддя змагань – Мінченко Віталій Олександрович.
    Секретар змагань – Мордовін Андрій Валерійович.

    3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

    STATUS Кубок України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться 05-07.06.2015 року.
    Місце проведення: Миколаївська обл., р. Південний Буг, р-н м. Нова Одеса. (База "Беркут")

    4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
    4.1. STATUS Кубок України проводиться в особисто-командному заліку.
    4.2. До участі в змаганнях допускаються команди обласних федерацій риболовного спорту, а також міста Київ.
    4.3. Склад команди – 4 чоловіка, які змагаються по два учасника в човні (дві двійки).
    4.4. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
    4.5 Додаткова квота команд від обласних Федерацій:

    Згідно з рейтингом
    - Харківська обл. - 3 команди – згідно з рейтингом 2014.
    - Запорізька обл. - 2 команди – згідно з рейтингом 2014.
    - Київська обл. - 2 команди – згідно з рейтингом 2014.
    - Київ міська - 1 команда – згідно з рейтингом 2014
    - Одеська обл. - 1 команда – згідно з рейтингом 2014.
    - Харківська обл. - 1 команда – організатор ЧУ.
    - Миколаївська обл. - 1 команда – організатор КУ
    -ФРСУ - 1 команда -тренірська квота

    4.6. Команда вважається допущенною до КУ, після того як:
    – ознайомилась з правилами змагань, згідна з ними і зобов’язується їх виконувати.
    4.7 В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
    - назва відряджувальної організації;
    - назва команди;
    - П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
    - рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років) - спортивний розряд;
    - відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
    - відмітка облспорткомітету
    - місце проживання;
    - вміння плавати;
    - контактні телефони членів команди або капітана.
    4.8 Попередня реєстрація подається на електронну адресу : konovalenko73@gmail.com
    4.9 Персональні заявки, засвідчені лікарем та обласним спорткомітетом, членські квитки, страхові поліси, подаються до мандатної комісії при реєстрації команд.
    4.10 Учасники змагань зобов'язані:
    - мати із собою рятувальний жилет (або рятувальний круг);
    - дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
    - виконувати вимоги правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки;
    - беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
    - при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.

    ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ
    - плавзасіб і човневий мотор;
    - якір і достатня кількість якірного шнура (не менше 30 метрів);
    - засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
    - засоби зберігання риби ( кукани, аератори або пластикові контейнери), мішки видаватися не будуть.

    5. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.

    5.1. Реєстраційний внесок 2200 грн з команди (550 грн. з учасника).
    5.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань, закупівлю наградної атрибутики (350 грн з учасника), для формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях (200 грн. з учасника).
    5.3 Харчування грн. Для проживаючих на базі «Беркут» внесок за харчування обов’язковий.
    5.4 В залежностi вiд кiлькостi участникiв ,сума внеску може змiнюватись.

    6. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.

    Правила лову та спорядження учасників, порядок тренування, склад і робота суддівської колегії, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами загальноукраїнських змагань по лову хижої риби спінінгом.
    В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:
    - змагання проводяться в два етапи по вісім годин кожний;
    - акваторія змагань розділяється на дві зони, в кожній зоні змагається один екіпаж (двійка) з кожної команди;
    У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень, сом.
    До заліку приймаються тільки такі мінімальні розміри риб:
    - Окунь, кількість без обмеження (але довжина не менше 25 см.);
    - Щука (довжина не менше 40 см.)
    - Судак (довжина не менше 45 см.);
    - Жерех (довжина не менше 30 см.);
    - Сом (довжина не менше 75 см.);
    - Головень (довжина не менше 24см.);
    - вся риба вимірюється від початку голови і до закінчення хвостового плавця;
    - риба вимірюється на березі водойми і відпускається у водойму, при вимірюванні один спортсмен знаходиться в човні, а другий присутній на вимірюванні;
    - рибу дозволяється зберігати в аераторах, садках або на кукані.
    - дозволено застосування поводкових оснасток;
    - порядок старту спортсменів визначається жеребкуванням напередодні змагань;
    - човни стартують двійками (по два човни) з місця старту, по команді старшого судді (з інтервалом в 1 хв. між двійками).
    На другому етапі, човни стартують в порядку, зворотньому до старту першого етапу. Наприклад: 20 човнів в одній зоні отримали стартові номери з 1 по 20. Відповідно на другий етап човен з номером старту 1(перший етап) отримує №20, з номером 2(перший етап) отримує №19, 3-18, 4-17, 5-16 і т.д.;
    - Швидкість переміщення плавзасобів необмежена, при підході до інших плавзасобів на відстань 100м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год;
    - жеребкування виключає попадання спортсмена в одну і ту саму зону змагань;
    - переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
    При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд + 1;
    -спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол. , з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
    - при здачі до вимірювання риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);

    6. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.

    05.06.2015
    На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
    09:00-16:00 - – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно відпускається в воду.
    16-00 – 17-00 - реєстрація команд.
    17–30 - урочисте відкриття змагань, жеребкування зон на І і ІІ етапи.

    06.06.2015
    05-30 - сніданок
    06.00 – вихід човнів до місця старту
    06:30 – роздільний старт з центру зони та старт I етапу
    14:30 – фініш I етапу
    15:00 – вимірювання улову
    18:00 – вечеря

    07.06.2015
    05-30 - сніданок
    06:00 – вихід човнів до місця старту
    06:30 – роздільний старт до місця лову та старт II етапу
    14:30 – фініш II етапу
    15:00 – вимірювання улову
    17:00 – 18.00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.

    Примітки:
    1. Обмежень по тренуванню не існує.
    2. Варіанти мешкання:
    - На базі - кількість місць обмежена, потрібний спальник і матрац,
    опалювання немає, (є електрика - можлива "дуйка", зручності у дворі)
    - У своєму наметі на базі або в машині.
    - готель "Круїз" в Новій Одесі телефон 05167 2 16 07

    3. Відповідальний за розвиток човна в Україні : Коноваленко Олег
    0503156350 konovalenko73@gmail.com

    4. Тел. для контакту: 095-494-30-94 Гречко Андрій
    КОМАНДА "ELLING-VT-FISHING"

  2. #2
    Администратор Аватар для GVC
    Регистрация
    04.10.2014
    Адрес
    Мариуполь
    Сообщений
    595
    Поблагодарил(а)
    264
    Благодарностей: 135

    Re: STATUS Кубок Украины по ловле спиннингом с лодки 05-07.06.2015

    Список зарегистрированных команд

    1. "Shimano-Rapala" Запорожская обл. 1
    1. Гирич Павел Павлович 1966 МС (кап) 067 613 22 11.
    2. Макогон Евгений Викторович 1974 МС
    3. Демидко Олег Юрьевич 1965 МСМК
    4. Красовский Андрей Евгеньевич 1976 МСМК

    2.Команда “БОРИКА» Кіровоград
    1 Звонецький Сергій Таїсович 1961 КМС капітан
    2 Тронов Олексій Дмитрович 1973
    3 Віссаров Сергій Володимирович 1974
    4 Корюк Сергій Михайлович 1971
    5 Ісаєнко Олександр Дмитрович 1964 запасний

    3.ХОФРС Херсон. обл.
    1. Шум Олександр Миколайович 14.10.1970 КМС кап.
    2. Філь Олексій Олександрович 09.03.1978 КМС
    3. Булгак Валерій Миколайович 02.02.1972 КМС
    4. Чистяков Олексій Вікторович 27.05.1976 КМС
    5. Івашко Руслан Васильович 24.06.1978 КМС зап.

    4.Команда «Рибацький рай» ФРСОО
    1.Чебан Кирило Іванович(кап) 1960 КМС
    2.Сімонов Кирило Олегович 1987 КМС
    3.Лисенко Володимир Вікторович 1981 I розряд
    4.Курков Віктор Михайлович 1974 КМС

    5.Команда «Баракуда РК Одеса» ФРСОО
    1.1 Дмітрішин Константин(кап)1980 КМС
    1.2 Шполяр Юрій 1973 Б/Р
    2.1 Мельник Валерій 1966 КМС
    2.2 Афанасенко Вадим 1970 Б/Р

    6.КОФРС - 1
    1 Орлов Юрій Юрійович 1977 МС
    2 Швабій Костянтин Іванович 1974 МС
    3 Плечун Володимир Володимирович 1959 БР
    4 Петренко Володимир Олексійович 1968 1й розряд

    7.КОФРС-2
    1 Блескун Сергій Валерійович 1972 1й розряд
    2 Колісніченко Максим Григорович 1980 1й розряд
    3 Іщенко Сергій Вікторович 1959 КМС
    4 Новгородський Ігор Миколайович 1988 МСМК

    8.КОФРС-3
    1 Байталоха Сергій Миколайович 1964 МС
    2 Лимарь Юрій Олександрович 1963 БР
    3 Волинець Ігор Романович 1958 1й розряд
    4 Тупіцін Ян Вікторович 1969 КМС

    9.Киев-2
    1. Макий Андрей Сергеевич 1981 МС
    2. Макий Сергей Михайлович 1959
    3. Клещ Сергей Георгиевич 1963 МС капитан
    4. Смойловский Андрей Дмитриевич 1963 МС

    10.STATUS Херсон
    1. Коноваленко Олег Федорович 25.04.1973 МС
    2. Зелінський Юрій Олексійович 08.06.1973 МС кап
    3. Афанащенко Ігор Васильович 30.12.1969 МС
    4. Досенко Микола Володимирович 01.04.1972 МС

    11.Львівська обласна федерація риболовного спорту
    1Ривак Олег Васильович 1974
    2 Вільгуцький Олександр Іванович 1963 капітан
    3Підгірний Олег Антонович 1973 Кмс
    4 Іванишин Ігор Ігорович 1988 КМС

    12.«Рыболовный мир», м. Київ
    1.Корзенков Дмитро Вікторович 1977 ЗМСУ капітан
    2.Мельник Андрій Леонідович1973 МСМКУ
    3.Воротняк Володимир Сергійович 1985 МСУ
    4.Кармянков Андрій Олександрович 1987 КМС

    13.Команда "FLAGMAN-DNEPR" Запорожье
    1.Антонов Сергей Владимирович 1960 Б/р Капітан
    2.Гладченко Владимир Викторович 1979 Б/р
    3.Мартыненко Евгений Владимирович 1984 Ір.
    4.Куркин Александр Анатольевич 1978 КМС

    14.Команда "Рыболов-Эксперт - SpinningLife.com.ua" ФРСХО
    1. Поляков Владимир Владимирович 1989, МСМК т.063-1643895, капитан
    2. Зубков Антон Евгеньевич 1975, б/р
    3. Цема Сергей Евгеньевич 1975, б/р
    4. Федутенко Владимир Станиславович 1969, б/р

    15.Команда "БРИГ-БАЛТИКА" ФРСХО
    1. Cкарга Юрий Иванович 1963, МС т.050-3006721, капитан
    2. Еникеев Алексей Рашитямович, 1976, МС
    3. Адамов Иван Михайлович 1980, МС
    4. Балабанов Владислав Александрович, 1973, МС

    16.Команда "Спинмастер-Рыбохват" ФРСХО
    1. Гуленок Андрей 1979, КМС, т. 067-5708875, капитан
    2. Саленко Виталий 1976, б/р
    3. Тесля Сергей 1976, КМС
    4. Савенко Алексей 1975, КМС


    17.Команда "Primanka" ФРСХО
    1. Грибачев Андрей 1975, б/р, т.066-7204145, капитан
    2. Хижняков Александр 1980, б/р
    3. Вагин Алексей 1974, МС
    4. Трегуб Игорь 1970, МС


    18.Команда "Блицкриг" ФРСХО
    1. Житников Николай Петрович 1964, б/р, т.050-4239823, капитан
    2. Курлов Андрей Викторович 1967, б/р
    3. Кухтин Виктор Иванович 1971, б/р
    4. Лавров Сергей Федорович 1962, б/р

    19.Команда "STORM-JS company" Днепропетровская область
    1. Петраш Юрий (к) 1985 МСМК
    2. Зайко Алексей 1980 ЗМСУ
    3. Конин Михаил 1983 МСУ
    4. Боев Олег 1979 МСУ

    20.Комада "Фарт-Делівері" Волинська область
    1.Хмарін Павло Федорович 1972г.р. МСУ капітан
    2.Жалнін Віктор Анатолійович 1966 МСУМК
    3. Байда Юрій Іванович 1961 КМС
    4.Кириченко Сергій Вікторович 1978
    5. Халєєв Святослав Станіславович 1981 2р. Запасний
    6.сметюх Богдан Володимирович 1985 Запасний

    21.Команда "ФРСУ"
    1. Боцман Ігор Станіславович 12.03.1974 МС капитан
    2. Сьомик Олександр Володимирович 17.02.1959 МС
    3. Катунін Дмитро Валерійович 13.01.1985 -
    4. Щербак Олександр Олександрович 16.05.1985 -

    22.Команда "Миколаїв-1"
    1. Гречко А.В. 1974 КМС кап.
    2. Піддубний С.Є. 1976 КМС
    3. Дмитришен С.П. 1974
    4. Прудич А.М. 1979

    23.Команда "Миколаїв-2"
    1. Гієвський Ю.П. 1967 кап
    2. Осін Є.С. 1984
    3. Аптекар С.О. 1975 КМС
    4. Бундін М.П. 1984 КМС
    КОМАНДА "ELLING-VT-FISHING"

  3. #3
    Администратор Аватар для GVC
    Регистрация
    04.10.2014
    Адрес
    Мариуполь
    Сообщений
    595
    Поблагодарил(а)
    264
    Благодарностей: 135

    Re: STATUS Кубок Украины по ловле спиннингом с лодки 05-07.06.2015

    Команда:
    1. "Shimano-Rapala" Запорожская обл. 1
    2. Приманка ФРСХО
    3. КОФРС - 1

    Личка:
    1 . Гирич Павел + Макогон Евгений "Shimano-Rapala" Запорожская обл. 1
    2. Шум Олександр+Філь Олексій ХОФРС Херсон. обл.
    3. Катунін Дмитро + Щербак Олександр ФРСУ ФРСХО
    КОМАНДА "ELLING-VT-FISHING"

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •